Рады Вас приветствовать!

Надеемся что наши инвестиции Вас заинтересовали. Для получения более подробной информации касающейся конкретного проекта на русском или украинском языках, просьба звонить на номер:

+ 48 504 914 003. Наталья
natalia.szulzewska@cpmdevelopment.pl

Wnętrze zaprojektowane dla Ciebie

Klientom naszych Inwestycji, którzy poszukują pomocy Projektanta bądź Zastępstwa Inwestorskiego przy urządzaniu wnętrz swoich Apartamentów proponujemy skorzystanie z oferty współpracującego z nami Biura Projektowania Wnętrz AnnConcept.

Biuro AnnConcept przygotowało dla Państwa specjalna ofertę w postaci 20% rabatu na wszystkie prace projektowe związane z opracowaniem kompletnego Projektu Wnętrz, z pomocą którego urządzicie Państwo swoje mieszkanie z pewnością w sposób ciekawy i estetyczny, w ulubionej przez Państwa stylistyce i - co bardzo ważne - gruntownie przemyślany pod względem funkcjonalnym. Ponadto otrzymacie Państwo wizualizację 3D każdego pomieszczenia oraz budżet z listą wszystkich wybranych elementów wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, z podaną ilością i proponowanym miejscem zakupu.

Dla Państwa wygody, biuro AnnConcept, poza wykonaniem projektu wnętrz oferuje możliwość urządzenia Apartamentu „Pod Klucz”. Występując w roli Inwestora Zastępczego przejmie od Państwa trudy i obowiązki związane z planowaniem i organizacją wszystkich prac wykończeniowych, prowadzeniem harmonogramu i budżetu, zamówieniami materiałów, kontrolą jakości robót i zgodności z projektem, odbiorami robót i dostaw. Klientów, którzy z uwagi na pracę nie dysponują nadmiarem wolnego czasu lub nie pałają chęcią do angażowania się w proces wykańczania mieszkania zachęcamy do skorzystania z opcji „Pod Klucz”.

Przejdź do strony biura projektowego annconcept.pl