CPM DEVELOPMENT
dom - bliżniak elewacja frontowa z wejściem do domu i podjazdem do garażu
Bliźniak od strony ogrodu i tarasu na osiedlu domów pod Warszawa
Osiedle domów Villa Moderna - dom wolnostojący widok od strony ogrodu
dom wolnostojący widok na elewację frontową - Osiedle domów Villa Moderna pod Warszwa -
wnętrze salonu dom jednorodzinny na osiedlu domów
dom - bliżniak elewacja frontowa z wejściem do domu i podjazdem do garażu
Bliźniak od strony ogrodu i tarasu na osiedlu domów pod Warszawa
Osiedle domów Villa Moderna - dom wolnostojący widok od strony ogrodu
dom wolnostojący widok na elewację frontową - Osiedle domów Villa Moderna pod Warszwa -
wnętrze salonu dom jednorodzinny na osiedlu domów

Osiedle domów Villa Moderna

INWESTOR

CPM | Deweloper Warszawa

METRAŻE

214,6 m2 p.u. - wolnostojący 166,6 m2 p.u. - bliźniak

DOSTĘPNOŚĆ

2-domy jednorodzinne 4-połówki bliźniaków

SPRZEDAŻ

W toku! Zapraszamy do oglądania gotowych domów!

 • INWESTOR : CPM | Deweloper Warszawa
 • METRAŻE : 214,6 m2 p.u. - wolnostojący 166,6 m2 p.u. - bliźniak
 • DOSTĘPNOŚĆ : 2-domy jednorodzinne 4-połówki bliźniaków
 • SPRZEDAŻ : W toku! Zapraszamy do oglądania gotowych domów!

JESIENNA PROMOCJA - 25.000 zł na kominek i rekuperacja w cenie!

Ciesz się z nami ciszą i spokojem podmiejskiego życia

O INWESTYCJI

Osiedle domów Villa Moderna zlokalizowane jest na bliskich przedmieściach Warszawy w zadbanej, zielonej gminie Michałowice, która graniczy z południowo-zachodnimi dzielnicami stolicy. Od Centrum Warszawy dzieli je zaledwie 16 km, a dojazd do Dworca Centralnego poza godzinami szczytu zajmuje ok.20-25 minut. Osiedle jest bardzo kameralne. Zaprojektowaliśmy je początkowo jako zamknięty kompleks 25 wygodnych i przestronnych domów jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 214,6m2. W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów dokonaliśmy korekty planów wprowadzając do oferty również domy dwurodzinne – bliźniaki, w których obydwa lokale mają aż po 166,6m2 powierzchni użytkowej. Domy wolnostojące usytuowane są na działkach o powierzchni 1000 m2, natomiast połówki bliźniaków – na działkach o powierzchni 500 m2 każda. Wszystkie domy budowane są w technologii tradycyjnej murowanej, wykonane starannie z wysokiej jakości materiałów. Posiadają widok na las i piękne okoliczne łąki.

Osiedle jest w pełni zorganizowane – zostało ogrodzone, posiada pełną infrastrukturę do kontroli dostępu tj. kamery monitorujące bramę wjazdową i furtkę, szlabany, budynek wartowni, wideodomofon, wyposażone jest we wszystkie niezbędne media – prąd, wodę, gaz oraz kanalizację sanitarną i deszczową. Kanalizacja deszczowa odbiera wody deszczowe z dróg wewnętrznych osiedla. Na każdej działce znajduje się podziemny zbiornik, w którym gromadzą się wody deszczowe z dachów wykorzystywane do podlewania ogrodów. Komunikacja wewnątrz osiedla odbywa się w dwóch kierunkach wygodnym, wyłożonym kostką, ciągiem pieszo-jezdnym. Na terenie osiedla znajduje się ogólnodostępny parking dla gości na 15 aut.

 

Dlaczego warto z nami zamieszkać?

 • Mamy świetną lokalizację na przedmieściach Warszawy

Położenie osiedla w uroczej i spokojnej okolicy jest wymarzone dla rodzin szukających swojego nowego domu. Żyjemy tu z dala od męczącego hałasu, chaosu przestrzeni i zgiełku stolicy. W ciszy i w otoczeniu przyrody regenerujemy i budujemy nasze dobre samopoczucie. Jednocześnie, nowe drogi ekspresowe pozwalają nam na bardzo szybki dojazd do pracy w mieście. Osiedle jest kameralne, a jego mieszkańcy mają zagwarantowane dobre i bezpieczne sąsiedztwo.

 • Żyjemy blisko natury

Cieszymy się codziennym obcowaniem z przyrodą – relaksującą zielenią ogrodów, widokiem lasu oraz pięknych okolicznych łąk. Te nieprzeciętne i niedostępne dla mieszkańców miasta widoki dopełnia bliskość urokliwego Zalewu Komorowskiego z parkiem i placem zabaw dla dzieci. Dotrzeć tam można niespiesznym spacerem w 15 minut. Otoczenie zachęca do czynnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu: długich spacerów po lesie, biegania czy wycieczek rowerowych po wielu okolicznych trasach.

 • Wolny czas spędzamy we własnym ogrodzie

Własny ogród to niekwestionowany sprawca naszego dobrostanu, poczucia wolności, swobody i prywatności. To miejsce na letnie rozrywki i wiele przyjemności dla całej rodziny: basen, huśtawka i piaskownica dla naszych pociech, grill z przyjaciółmi, opalanie czy gimnastyka na świeżym powietrzu. Niektórzy z nas odnajdują wielką przyjemność w zakładaniu i dbaniu o własny ogród. Cieszy nas niezmiennie poranna kawa na tarasie i niepowtarzalny zapach świeżo skoszonej trawy.

 • Dbamy o estetykę otoczenia

W budowaniu kieruje nami świadomość wpływu estetyki i wyglądu otoczenia, w którym przebywamy na nastrój i nasze samopoczucie. Z dala od dokuczliwego hałasu i wypełnionej chaosem przestrzeni miasta staramy się stworzyć jak najlepszy krajobraz dla podniesienia jakości życia naszych mieszkańców.

Domy na naszym osiedlu przyciągają uwagę elegancją klasycznej architektury, a wraz ze stylizowanymi latarniami, subtelnym i prostym ogrodzeniem, zadbanym i uporządkowanym otoczeniem stanowią spójne i piękne Osiedle. Urządzane indywidualnie przez naszych Klientów wspaniałe ogrody i przydomowe klomby wzbogacają swoją urodą wygląd całego osiedla.

 • Korzystamy z komfortu przestrzeni jaki daje mieszkanie w dużym domu

Przestronne wnętrza naszych domów są funkcjonalne i dają wiele możliwości aranżacji w zależności od indywidualnych potrzeb. Domy jednorodzinne mają 215 m2 samej powierzchni mieszkalnej. Nie wliczony do tej powierzchni jest duży ogród zimowy, wygodny garaż na dwa samochody oraz pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Do urządzenia mamy trzy kondygnacje:

 1. wysoki parter (2,90m) z salonem, kuchnią otwartą lub zamkniętą, jadalnią, gabinetem, holem, WC, przedsionkiem i ogrodem zimowym
 2. pełnej wysokości piętro (2,60m) bez żadnych skosów, gdzie urządzić można 3 lub 4 sypialnie z dwoma łazienkami i osobną pralnią. Mamy tu wyjście na duży taras z widokiem na ogród i las, a od frontu balkon
 3. przestronne poddasze, które jest w pełni użytkowe. Można na nim urządzić kolejną bardzo dużą sypialnię lub dwie mniejsze z łazienką albo przeznaczyć całą przestrzeń na pokój hobby lub wspaniałą bawialnię dla dzieci. Do wykorzystania na schowki jest również  duża powierzchnia w najniższej części poddasza.

Nasze bliźniaki są również bardzo przestronne – mają 166 m2 powierzchni mieszkalnej, do tego doliczyć należy jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię. Do urządzenia mamy też trzy kondygnacje:

 1. wysoki parter (2,80m) z salonem, kuchnią otwartą lub zamkniętą, jadalnią, WC, holem i przedsionkiem
 2. pełnej wysokości piętro (2,73m) bez żadnych skosów, gdzie urządzić można 3 wygodne sypialnie z dwoma łazienkami,  z wyjściem na mały taras od strony ogrodu i balkon od frontu
 3. przestronne poddasze, które jest również w pełni użytkowe. Można na nim urządzić dwie sypialnie z łazienką albo przeznaczyć całą przestrzeń według własnych potrzeb.
 • Parkujemy wygodnie

Zaletą mieszkania w domu pod miastem jest komfort parkowania – szybko, bez stresu i u siebie. Doceniamy to najbardziej wracając do domu z torbami pełnymi zakupów. Domy jednorodzinne na naszym osiedlu mają bardzo wygodne garaże dwustanowiskowe i miejsca na kolejne 2 auta na podjeździe natomiast do każdego lokalu w bliźniaku przynależy garaż jednostanowiskowy i jedno miejsce na podjeździe. Odwiedzający nas goście mogą korzystać z ogólnodostępnego parkingu zlokalizowanego przy wjeździe na teren osiedla.

Blisko Warszawy

LOKALIZACJA

W przypadku naszego osiedla odległość 16 km od Centrum Warszawy nie ma wielkiego znaczenia, jeśli wziąć pod uwagę czas dojazdu do kluczowych miejsc w mieście. Dzięki otwartemu w 2015 r. odcinkowi drogi ekspresowej S8 w zaledwie kilka minut dotrzeć można do obwodnicy Warszawy. Kolejnych kilkanaście minut zajmie przyjemna podróż do Centrum, na lotnisko Okęcie, Służewiec, ulicę Puławską, Ochotę czy Żoliborz. Dla niektórych osób wygodnym rozwiązaniem może być pozostawienie auta na parkingu w okolicy Urzędu Gminy Michałowice w Regułach i kontynuowanie podróży do Centrum Warszawy kolejką WKD. Dodatkowym atutem lokalizacji Osiedla jest dogodny – blisko usytuowany wyjazd z Warszawy w kierunku Krakowa i Wrocławia (droga ekspresowa S8) oraz w kierunku Łodzi i Poznania (autostrada A2).

TUTAJ wyznacz trasę dojazdu do Osiedla Villa Moderna

Edukacja, Zdrowie, Zakupy

NASZA OKOLICA

Najbliższe szkoły publiczne to Zespół szkół im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie, w skład którego wchodzi nasza Rejonowa Szkoła Podstawowa, Publiczne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach. Szkoły gminne oferują wysoki poziom nauki w świetnie zlokalizowanych i bogato wyposażonych placówkach. W Michałowicach działa również Gminne Przedszkole oraz wiele niepublicznych żłobków, przedszkoli i klubów dziecięcych.

Edukacja publiczna w naszej gminie jest na najwyższym krajowym poziomie. W 2017 r. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznała gminie certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji”, który jest nagrodą dla władz lokalnych za liczne inwestycje i działania wspierające rozwój oświaty. W tym samym roku gmina zajęła II miejsce w ogólnopolskim rankingu miejsc sprzyjających edukacji. Poza świetnie wyposażonymi szkołami mamy bogatą infrastrukturę sprzyjającą uprawianiu sportu. Do dyspozycji dzieci i dorosłych udostępniono nowoczesne boiska, place zabaw, sale gimnastyczne, a zimą kryte lodowisko. W okolicy powstają nowe strefy rekreacji i lokalne świetlice świetnie spełniające rolę integracji społecznej. Działa też „rower gminny” oferujący 7 stacji i 75 rowerów. Do szkół podstawowych gmina zorganizowała dowóz dzieci z rejonu.

Na terenie gminy działają wyłącznie niepubliczne ośrodki zdrowia i przychodnie lekarskie, które zapewniają podstawą opiekę lekarską w ramach umów z NFZ. Najczęściej nowoczesne, dobrze wyposażone oferują również specjalistyczne konsultacje oraz diagnostykę i leczenie na najwyższym poziomie.

Najbliższe duże centrum handlowe znajduje się w Jankach – 8 min. samochodem od naszego osiedla. 300 m od osiedla jest lokalny sklep spożywczy otwarty 7 dni w tygodniu, 800 m mamy do stacji Orlen z Biedronką, bankomatem, sklepem zoologicznym i winiarnią. 15 minut zajmuje dojazd do C.H. Blue City i Reduty. Nieco dłużej do Galerii Mokotów.

Wybierz swoją działkę

PLAN OSIEDLA

Ostatnie dostępne domy wyróżniliśmy na planie białym kolorem.

Ceny, Rzuty, Specyfikacje

LISTA DOSTĘPNYCH DOMÓW

DziałkaTyp domuPow. użytk.Pow.działkiStan budynkuCenaStatusRzuty domuSpecyfikacja
2GM-1 wolnostojący214,6m21000m2zewnątrz – stan deweloperski

wewnątrz – stan surowy/deweloperski*

1 590 000 złDostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)
4GM-1 wolnostojący214,6m21000m2zewnątrz – stan deweloperski

wewnątrz – stan surowy/deweloperski*

1 590 000 złDostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)
8J-1 pół bliźniaka166,3m2500m2zewnątrz – stan deweloperski

wewnątrz – stan deweloperski

947 000 złDostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)
14J-1 pół bliźniaka166,3m2500m2do realizacji – odbiór II kw.2020947 000 złDostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)
14J-2 pół bliźniaka166,3m2500m2do realizacji – odbiór II kw.2020947 000 złDostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)
20J-2 pół bliźniaka166,3m2500m2zewnątrz – stan deweloperski

wewnątrz – stan deweloperski

947 000 zł
DostępnyPobierz (.pdf)Pobierz (.pdf)

* Podana cena dotyczy domu wykonanego w stanie deweloperskim zgodnie z załączoną specyfikacją.

W domach jednorodzinnych GM-1 stan deweloperski wewnątrz budynku wykonujemy od podstaw według indywidualnej aranżacji dostarczonej przez Klienta w formie projektu wnętrz. W razie potrzeby pomagamy naszym Klientom zaplanować układ funkcjonalny ich domu. Od tego momentu potrzebujemy około 4 – 5 miesięcy na postawienie ścian działowych, wykonanie wszystkich prac instalacyjnych, ułożenie tynków i posadzek oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej i dokumentów niezbędnych do przeniesienia własności na Klienta.

Możliwość indywidualnej aranżacji istnieje również w bliźniakach, których budowę planujemy rozpocząć w II kw. 2019r. Bliźniaki dostępne już teraz do odbioru mają wykonany stan deweloperski zgodnie z załączonymi rzutami oraz specyfikacją techniczną.

Wyposażenie dodatkowe

INSTALACJE ENERGOOSZCZĘDNE

Istnieje możliwość rozszerzenia stanu deweloperskiego o nowoczesne wyposażenie dodatkowe, które pozwoli m.in. na oszczędne gospodarowanie energią i ograniczy w znacznym stopniu koszt podgrzania wody zużywanej w kranach i do ogrzewania domu. W bliźniakach gotowych do odbioru w standardzie deweloperskim wykonana została instalacja wentylacji mechanicznej z rekuperacją – Tutaj pobierz informację o wyposażeniu dodatkowym (.pdf)

POZOSTAŁE INWESTYCJE