CPM DEVELOPMENT

O NAS

CPM DEVELOPMENT

O NAS

CPM jest firmą deweloperską, której założyciele posiadają wieloletnie doświadczenie w realizacji przedsięwzięć budowlanych.

„Działamy na rynku nieruchomości od 2003 roku. W przeszłości w przeważającej mierze świadczyliśmy usługi na rzecz dużych firm deweloperskich, przygotowując i realizując z sukcesem ich przedsięwzięcia.

Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenia pozwoliły nam na założenie firmy i rozwijanie własnych pomysłów. Realizujemy obecnie inwestycje mieszkaniowe w Warszawie na terenie dzielnicy Warszawa – Włochy oraz osiedle domów Villa Moderna w podwarszawskiej gminie Michałowice. Pracujemy nad koncepcją kolejnych inwestycji mieszkaniowych w dzielnicach Warszawa – Włochy i Praga Południe oraz nad nowym eko-osiedlem domów pod Warszawą.

Jesteśmy otwarci i przyjaźni. W taki też sposób odnosimy się do naszych Klientów i współpracowników. Działamy w sposób wyważony i partnerski, kierując się zasadą, że powodzenie przedsięwzięcia jest wynikiem zadowolenia i satysfakcji każdej z osób, która bierze w nim udział.

Świadomi wpływu naszej pracy na kreowanie wyglądu otoczenia a także na środowisko naturalne, w którym wszyscy żyjemy, podczas planowania i realizacji naszych inwestycji dokładamy starań, żeby budowane przez nas budynki były estetyczne, miały uporządkowany i zadbany charakter i przede wszystkim wzbudzały Państwa pozytywny odbiór i dobre samopoczucie. Dbając o sukces ekonomiczny naszych inwestycji pamiętamy o ekologii dlatego budujemy starannie, z dobrej jakości materiałów, wdrażamy dostępne na rynku rozwiązania, które znacząco oszczędzają energię.”

15 LAT DOŚWIADCZENIA 100 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW