CPM DEVELOPMENT

O NAS

CPM DEVELOPMENT

O NAS

Działamy na rynku nieruchomości od 2003 roku. W przeszłości w przeważającej mierze świadczyliśmy usługi na rzecz dużych firm deweloperskich, przygotowując i realizując z sukcesem ich przedsięwzięcia.

Zdobywana przez lata wiedza i bogate doświadczenie pozwoliły nam na założenie firmy deweloperskiej i rozwijanie własnych pomysłów. Realizujemy obecnie inwestycje mieszkaniowe w Warszawie na terenie dzielnic Warszawa – Włochy oraz Praga Południe. Pracujemy nad koncepcją kolejnych inwestycji mieszkaniowych w dzielnicach Warszawa – Włochy oraz Praga Południe. „INWESTYCJE W REALIZACJI”

Jesteśmy otwarci i przyjaźni. W taki też sposób odnosimy się do naszych Klientów i współpracowników. Działamy w sposób wyważony i partnerski, kierując się zasadą, że powodzenie przedsięwzięcia jest wynikiem zadowolenia i satysfakcji każdej z osób, która bierze w nim udział.

Świadomi wpływu pracy deweloperów na kreowanie wyglądu otoczenia a także wpływu na środowisko naturalne, w którym wspólnie żyjemy, podczas planowania i realizacji naszych inwestycji dokładamy starań, żeby budowane przez nas budynki były estetyczne, miały uporządkowany i zadbany charakter i przede wszystkim wzbudzały Państwa pozytywny odbiór i wywoływały dobre samopoczucie.

Dbając o sukces ekonomiczny naszych inwestycji pamiętamy o ekologii dlatego budujemy starannie, z dobrej jakości materiałów, wdrażamy dostępne na rynku rozwiązania, które znacząco oszczędzają energię. Więcej informacji o instalacjach, w które wyposażamy mieszkania i budynki umieściliśmy w zakładce NOWOCZESNE MIESZKANIA

W budownictwie, niezmiennie od czasu studiów fascynuje nas proces tworzenia, w którym pomysł i wizja łączy się z wymagającą fizyczną pracą. Czasami trudno sobie uzmysłowić, że większość prac na budowie jest wykonywana ręcznie.

16 LAT DOŚWIADCZENIA 100 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW