CPM DEVELOPMENT

Włochy, ul. Pilchowicka 21

INWESTOR

CPM | Deweloper Warszawa

SPRZEDAŻ

Zakończona!

  • INWESTOR : CPM | Deweloper Warszawa
  • METRAŻE :
  • SPRZEDAŻ : Zakończona!
  • DOSTĘPNOŚĆ :

ZAKOŃCZYLIŚMY SPRZEDAŻ. BRAK DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ W TEJ INWESTYCJI.

Wkrótce uruchamiamy przedsprzedaż mieszkań w naszej nowej inwestycji przy ul. Grochowskiej 107 na Pradze Południe.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań od 26 VI 2019r.

O INWESTYCJI

Pilchowicka 21 to nowa inwestycja realizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy w sąsiedztwie al. Krakowskiej oraz ul. 17-go Stycznia.

Budynek został zaprojektowany z myślą o wymagających Klientach ceniących sobie wygodę. Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowany metraż mieszkań daje pewność, że będzie to wymarzone miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki i par oraz singli szukających swojego mieszkania.

Jako jedna z niewielu firm na terenie Warszawy oferujemy:
– system wentylacji z rekuperacją zapewniający zarówno czyste i świeże powietrze wolne od kurzu, pyłków i alergenów oraz pozwalające na ograniczenie kosztów ogrzewania mieszkania.
– kolektory słoneczne zapewniające ciepłą wodę użytkową, ograniczające do minimum koszty jej przygotowania.
Więcej szczegółów na temat zastosowanych systemów dowiedzą się Państwo w zakładce „Energooszczędność”.

Budynek przy ul. Pilchowickiej 21 to kameralna inwestycja składająca się z 18 mieszkań, usytuowanych na 4 kondygnacjach o pow. od 31 do 60m2, gdzie w poszczególnych lokalach znajdują się 1, 2 i 3 pokoje. Mieszkania są dobrze doświetlone i funkcjonalnie rozplanowane. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy w budynku windę łączącą wszystkie piętra włącznie z halą garażową na poziomie -1. Natomiast na parterze wygospodarowaliśmy miejsce na komórki lokatorskie i wózkownię.

Każde z mieszkań usytuowanych na parterze posiada własny ogródek o pow. od 48,4m2 do 112,6m2, a mieszkania na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Widok ze wszystkich okien rozpościera się na stanowiące bezpośrednie sąsiedztwo domy jednorodzinne otoczone zielonymi ogrodami.

Ważnym elementem wpływającym na komfort mieszkania jest jego lokalizacja zapewniająca przyszłym mieszkańcom zarówno spokojne sąsiedztwo jak i bardzo dobrą i łatwą komunikację z centrum miasta oddalonym zaledwie o 6km. Najbliższe sąsiedztwo to lokalne uliczki, przy których usytuowane są zarówno domy jednorodzinne jak i nieduże budynki wielorodzinne.

W odległości 800m znajdują się przystanki autobusowe (linii 141, 154, 317,N38, N88), linie tramwajowe (7,9,15) oraz stacja szybkiej kolei miejskiej (KM, KML, S2, S3) znajdujące się w odległości 1km.

Na zakupy możemy się wybrać do Galerii Motków znajdującej się w odległości 4km, bądź do Centrum Modo mieszczącego się 2 km od inwestycji. Port Lotniczy Chopina znajduje się w odległości niespełna 4 km.

Odpoczynku na świeżym powietrzu możemy zaznać w Parku Marka Kotańskiego (1,1km), Parku Szczęśliwieckim (1,7km) oraz w Parku Forty Korotyńskie (1,9km).

W promieniu 1km znajduje się rozbudowana infrastruktura niezbędna do funkcjonowania przyszłych mieszkańców tj. – liczne szkoły i przedszkola, przychodnia zdrowia, poczta, lokalne sklepy oraz obiekty sportowe.

PLANY MIESZKAŃ

Brak wolnych mieszkań na tej kondygnacji
Brak wolnych mieszkań na tej kondygnacji
Brak wolnych mieszkań na tej kondygnacji

LISTA MIESZKAŃ

Nr lokaluPokojePowierzchniaBalkon/OgródekCenaStatusKarty mieszkań
brak dostępnychPobierz
Nr lokaluPokojePowierzchniaBalkon/OgródekCenaStatusKarty mieszkań
brak dostępnych
Nr lokaluPokojePowierzchniaBalkon/OgródekCenaStatusKarty mieszkań
brak dostępnych
Nr lokaluPokojePowierzchniaBalkon/OgródekCenaStatusKarty mieszkań
brak dostępnych
Nr stanowiskaCenaStatus
brak dostępnych

POZOSTAŁE INWESTYCJE